Produkty

Okulary przeciwsłoneczne


W FORMULE 1 SZYBKOŚĆ TO KLUCZOWY CZYNNIK DECYDUJĄCY O SUKCESIE. PRZY KONSTRUOWANIU ZWYCIĘSKIEGO BOLIDU TRZEBA WZIAĆ POD UWAGĘ WIELE DETALI, KTÓRE POŁĄCZONE W JEDNĄ SPÓJNĄ CAŁOŚĆ I DOPRACOWANE DO PERFEKCJI POZWALAJĄ UZYSKAĆ NAJLEPSZY WYNIK.

Ta sama filozofia została zastosowana przy projektowaniu okularów. Im lepszy design i bardziej innowacyjny materiał tym większy sukces. Red Bull Racing Eyewear używa lekkich i zarazem wytrzymałych materiałów, które urzekają inżynierią i projektem. To najnowsza, innowacyjna technologia, precyzja wykonania i sportowy duch.

 

Okulary

 

RED BULL RACING EYEWEAR WPROWADZA DYNAMIKĘ Z POWROTEM DO OKULARÓW

Żeby zrozumieć filozofię marki tak młodej jak Red Bull Racing Eyewar, musisz spojrzeć wstecz – dokładnie do początków samych okularów. Ktokolwiek myśli, że nitowane okulary czy nożyczki to średniowieczne antyki jest w błedzie. Już na starcie okulary były dziełem arcydziełem nauki, sztuki i rzemiosła. Nie chodziło jedynie o umieszczenie szkieł powiększających w trwałym materiale – ówczesna technologia już wtedy była czymś więcej. Nie, metody i sposoby wykonania oprawek opracowywane przez rzemieślników czyniły ich bardziej innowacyjnymi. I oto gdzie Red Bull Racing Eyewear wchodzi do gry – marka, która posiada szeroką wiedzę na temat wyrafinowanych materiałów. Ale nie tylko to, Red Bull Racing Eyewear to także rewolucjne i oryginalne bogactwo pomysłów. Jest jeszcze jedna rzecz: duch czasu widoczny w zapierających dech w piersiach projektach, dający każdemu modelowi unikalny charakter.

 

Badź niepowtarzalny!